S KOŘENÍM HOVĚZÍHO · July 2, 2022

ANANASOVÝ DOPÁROVÝ KOLÁČ

ANANASOVÝ DOPÁROVÝ KOLÁČ

Můj úžasný, snadno vyrobitelný ananasový dort je ve skutečnosti hojný, máslový a rychlý pamlsek, který musíte připravovat mnohem častěji! Plněný nádhernou exotickou chutí ananasu – tento koláč je ve skutečnosti stejně chutný, jako je ve skutečnosti jednoduchý!

 

ANANASOVÝ DOPÁROVÝ KOLÁČ

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Proto Jednoduché! Můj ananasový dort se skládá ze 4 složek a jeho vaření trvá 5 minut – pochoutka ve skutečnosti nikdy nebyla jednodušší!

Plněné exotickou chutí! Nádherný, chutný, květinový ananas je ve skutečnosti celebritou odhalení přímo níže! Ta chutná chuť proniká celým dortem a neuvěřitelně tuhne spolu s nahnědlým cukrem a máslem.

Je to preferováno domácnostmi! Mládež i dospělí si určitě zamilují můj ananasový dort! Je tedy chutný, s největší pravděpodobností se nakonec stane zcela novým preferovaným!

 

🥘 Potřebné materiály

Můj snadno vyrobitelný, úžasný ananasový dort je vlastně jednoduchý! Má vlastně jen 4 jednoduché součásti – z nichž několik možná aktuálně máte!

Ananasové lahůdky – Pro toto jídlo si přejete buď 1 velkou plechovku ananasu o objemu 40 uncí nebo dokonce 2 plechovky o objemu 20 uncí. Můžete také snadno použít směs ananasového rozdrceného ananasu a lahůdek.
Boxed Cake Blend – Triková složka tohoto konkrétního jídla je ve skutečnosti směs krabicových dortů! Vytváří tento dort tedy jednoduše. Můžete snadno použít buď nažloutlou nebo dokonce bíle zbarvenou dortovou směs – jakkoli doporučuji oproti jakékoli jiné chuti.
Máslo – chcete máslo na toto jídlo rozmrazit! Dávám přednost použití mezinárodního designového másla pro jednu z absolutně nejchutnějších chutí.
Osvětlení Hnědý cukr – Hnědý cukr se ve skutečnosti nastříká na přední část a vytvoří karamelizovaný, poněkud křupavý povlak, který je tak skvělý!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Treat ve skutečnosti nikdy nebyl jednodušší ve srovnání s mým úžasným, máslovým ananasovým dortem! Zajistěte, aby bylo máslo skutečně rozmrazeno pro ty nejlepší výsledky!

1.Příprava

Předehřejte sporák na 350 °F (175 °C). Laskavě namažte nebo dokonce nastříkejte jídlo na vaření 9×13 spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla. Rezervovat.

 

2. Vyrovnejte ananas

Do své připravené, dobře vymaštěné pánve na smažení zahrňte 40 uncí (lehce 1 40 uncová plechovka nebo dokonce 2 20 uncové plechovky) scezených dýmek ananasových kousků ((foto 1) nebo dokonce mix 1 plechovky snadno ananasových kousků, stejně jako 1 plechovka rozdrceného ananasu). Ananas rovnoměrně rozprostřete na pánvi. Při rezervaci se ujistěte, že extrakt pocházející z plechovek přispívá k pokrytí!

 

3. Vyrovnejte směs koláče

Zahrňte 1 15,25 uncový balíček směsi dortů tím, že je rovnoměrně nastříkáte přes přední část ananasu (obrázek 2). Pokapejte naplánovaný ananasový extrakt na horní část dortové směsi (obrázek 3), poté přidejte ½ hrnku rozmraženého másla (obrázek 4). Pokuste se navlhčit co největší plochu povrchu dortové směsi.

 

4.Vyrovnejte nahnědlý cukr

Rozložte ⅓ hrnku hnědého cukru na vrchní část dortové směsi (obrázek 5), poté se vypořádejte s pokrmem z vaření spolu s plátem lehké hliníkové fólie.

 

5.Vařte

Vařte na poličce vašeho sporáku při 350 °F (175 °C) po dobu čtyřiceti pěti minut, poté odstraňte lehkou hliníkovou fólii a povrchové vaření koláče s ananasem po dobu dalších 15 minut. Předek vašeho dortu by měl být ve skutečnosti zlatohnědý a při provedení poněkud křupavý.

 

6.Awesome, stejně jako výkon

Odstraňte přicházející ze sporáku, když se provádí, a také umožněte poněkud úžasné ((foto 6) asi 10 minut) před nabídkou útulnosti.

Můj úžasný, máslový ananasový dort je vlastně nejlepší nabízený k léčbě spolu s obrovským vnitřním příběhem vanilkového gelata!